Disa javë më parë, Noizy solli super bashkëpunimin me dy reperët e njohur Gzuz dhe Dutchavelli, të titulluar “All dem talk” që rezultoi një sukses i vërtetë.

Reepri na premtoi surpriza të mëdha dhe ka ardhur koha t’i japim të drejtë. Ai ka publikuar së fundmi këngën e re për të cilën na kishte paralajmëruar disa javë më përpara dhe qenka flàkë.Ish banorja e "Big Brother" protagoniste në klipin e fundit të ...

Ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim reperin, me këtë projekt ai vjen ndryshe, duke i kënduar dashurisë. “Digital love” titullohet kënga dhe flet për një histori romantike típike të ditëve të sotme, të vàrur nga teknologjia, që është kanali i vetëm i komunikimit, ku edhe përjétohén emocíonet dhe ulje-ngrítjet e një marrëdhënie.

Skenat e klípit janë xhíruar në një ambient mjaft veror teksa ka térhéqur vëmendjen edhe protagonistja e klípit, që është Tea Zhuli, ish-banorja e Big Brother Albania 8.

Kënga deri tani ka marrë komente tepër pozitive dhe pritet të na shoqërojë përgjatë gjithë verës.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!