Noizy sapo ka arritur një super sukses duke treguar edhe një herë se është një nga reperët më të mirë në vendin tonë, por jo vetëm.

Ai ka ndàrë pak më parë një postim në Instagram, ku ka bërë me dije se kanali i tij në You Tube ka arritur plot 1 miliard shikime, pa bashkëpunimin me Encën dhe pa albumin “Pak më ndryshe”.

Autori i hitit “Adrenalína” ka falenderuar fansat për mbështetjen dhe njofton se do sjellë surpríza më të mëdha, pasi siç shpreh ai ndër rreshta, ndihet sikur më e mira prej tij ende nuk ka ardhur.

Crazy I didn’t even know, kjo eshte pa kengen “BowDown” dhe pa albumin “Pak me ndryshe”. ❤️ thank you all ❤️ I wanna thank everybody from when I started making music, my day one fans nga 2006, zoti e din se sa vjec jeni tani por, jam ketu per tu falenderuar gjith ju qe me keni support në ate kohe & ju të rinjt qe vazhdoni tme perkrahni, ps ju premtoj se ndihem ende sikur me e mira nga une ende ska ardh, kam ende shume muzike qe me mezi po press tua tregoj, “se shpejti” Kshuqe ta shijojme ket pjese pa làkmi dhe kéq kuptime, une sjam në gara Sepse siç kan thon dhe të moçmit “me zínin …???? 😜 love you all 1Billion views ❤️👌 #OTR

Noizy e ka fshirë postimin disa minuta më vonë dhe arsyet ende nuk i dimë, raporton iconStyle. Momentalisht reperi po feston edhe suksesin e bashkëpunim ndërkombëtar me dy reperët e njohur Gzuz dhe Dutchavelli.

Kënga ka patur një sukses të vërtetë dhe ndonëse ka 5 ditë që është publikuar numëron mbi 4.8 milion klikime, teksa është ‘on trending’ në shumë shtete.

Megjithatë, reperi ka treguar se po gatuan një tjetër hit që ka për të bërë sërish nàmin dhe do të titullohet “Digital Love”.

Nuk dihet nëse kënga do të jetë solo apo bashkëpunim, megjithatë pritet ta zbùlojmë këto ditë.

Ndërkohë, disa ditë më parë reperi njoftoi në Instagram se do rikthehet në Britaninë e Madhe ‘për të marrë atë që ka lënë pas, duke na bërë të dyshòjmë se ka në plan të kònkuròjë bindshëm edhe në tregun ndërkombëtar.NOIZY OTR New music video Coming soon, sa jemi gati 🤯 #DigitalLove Photo by NOIZY OTR on June 30, 2020. Image may contain: one or more people, text that says 'New music Video summer hit #DigitalLove on the way #AdojnaMuPa Behuni gati per nje tjeter tcunami ju Premtoj'

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!