Fatma dhe Alfio në fillim të këtij viti u bënë prindër për herë të parë pas ardhjes në jetë të Noah.

Ata të dy i shohim shpesh aktive në rrjetet sociale duke postuar foto së bashku me vogëlushin.

Këtë herë Alfio ka vendosur ti “mësojë” të birit motorrin teksa e shohim të pòzojë bashkë me të në disa foto shumë të këndshme.alfio_rrotani

“Brum brum”, shkruan Alfio krahas fotove të cilat kanë marrë shumë pëlqime dhe komente pozitive nga miqtë dhe fansat e çiftit.

Vogëlushi erdhi në jetë në fund të janarit të këtij viti dhe lajmin e dha vetë Alfio me një status shumë të bukur në instagram.

Vogëlushi tashmë është rritur dhe po bëhet gjithnjë e më simpatik.alfio_rrotani

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!