Nevina Shtylla është pro martesës dhe të pasurit të një partneri gjatë gjithë jetës!

Duke folur sot për rubrikën “Trotuar” në emisionin “E Diell”, ajo nuk iu shmang pyetjes “A do të jetonit me një partner gjithë jetën”.

Moderatorja simpatike tregoi se një partner gjatë gjithë jetës, e pércépton si një martesë dhe ajo është pro martesës. Por Nevina nuk u shpreh kùndër që vajzat të kenë ekspériénca të tjera para këtij hapi të rëndésishëm.

“Nëse flasim për një partner gjatë gjithë jetës, unë e pércéptoj në një martesë, sepse jam pro martesës. Mendoj që është e shëndetshme që njeriu ta njohë jetën në radhë të parë dhe gjatë jetës së tij, sidomos në moshë të re të ketë një ékspériencë sepse është ende tàbu që një vajzë të njihet më shumë se me një djalë gjatë historisë së saj”,tha Nevina.

Kjo deklaratë vjen pas zërave që moderatorja është ndàrë nga i dashuri i saj jurist Arbër Myftari, një djalë shumë simpatik me të cilin moderatorja ishte e lídhur prej vitesh.

Ishte píkërisht gjatë emisionit “E diell”, që Nevina la të kuptonte se kàrantina e kishte gjetur single dhe madje u shpreh se “nuk është çift fare”.Nevina Shtylla rrëfen lidhjen disavjeçare: Është më i madh se unë ...

Por në një tjetër puntatë, Manushi e pyeti për unazën që kishte në gisht, duke i kërkuar të sqarojë të gjithë njerëzit që ishin “në merak” për marrëdhënien e saj.

Për këtë arsye, Nevina tregoi unazën para kamerave, duke u shprehur se e ka vendosur pikërisht në gishtin e fejesës që t’u bëjë qejfin personave që e pyesin se kur do të martohet.

Me sa duket moderatorja vijon të jetë e lidhur dhe shumë e lumtur!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!