E dimë se sa të vështirë e ka shumica e meshkujve të bëjë dhurata dhe kryesisht ato bëhen kur ka një motiv, një festë apo një përvjetor.

Mirëpo, e mendoni që partneri t’ju surprizonte herë pas here pa asnjë motiv? Këtë e bën reperi Gjiko me partneren e tij, Elita Rudin.

Nuk ka asnjë festë dhe nuk është përvjetori i tyre, por Gjiko sërish i ka dërguar Elitës në shtëpi një buqetë me trëndafila.Ndjekësit tallen me emrin e djalit të Elita Rudit dhe Gjikos ...

Moderatorja është lumturuar nga kjo surprízë dhe ëmbël dhe s’ka mundur dot të mos e ndajë gëzimin me ndjékësit e saj në Instagram.

“E dashuroj kur më sjell lule pa arsye”- shkruan Elita krahas fotos ku ka pòzuar me buqetën me lule.

Megjithëse janë bërë prindër të një vogëlushi që e quajtën Zëri, mes Gjikos dhe Elitës duket se vazhdon të jetë i njëjti pasion dhe emocion si në ditët e para të marrédhénies. A nuk është kjo çfarë duam të gjithë?

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!