Moderatorja Nevina Shtylla ka nisur së fundmi pushimet dhe duket se ka zgjedhur si destinacion Kretën.

Të paktën në foton e fundit ajo ka tregur se ndodhet pikërisht në ishin grek ndërsa pozon me një fustan të shkurtër plazhi.

Megjithatë duket se Nevina nuk e krahason Shqipërinë me asnjë vend tjetër për të bërë pushime.

Menjëherë pas fotos në Kretë, moderatorja ka publikuar një video ku po noton në një pishinë veshur me bikini në ngjyrë të kuqe duke ekspozuar format perfekte.

“Më mirë në Shqipëri”, pyet ajo fansat ndërsa tregon se videoja është realizuar në Vlorë.

Në këto ditë të nxehta vere, të shumtë janë personazhet e njohur që kanë nisur pushimet dhe që kryesisht kanë preferuar bregdetin e bukur shqiptar.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!