Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha kanë nisur pushimet në jug të vendit.

Ata i kemi parë të shpërndajnë foto shumë të bukura nga pushimet ku kanë lëvizur pothuajse në të gjithë bregdetin e jug me një jaht luksoz.

Në këto pushime ata shoqërohen gjithashtu nga moderatorja Aulona Musta, bashkëshorti dhe vajza e saj.Rezarta Shkurta Nuk ka me bukur ne bote se bregdeti Shqiptar❤️
Ps: @aulonamusta po ngele pa pune ndonjeher, me kete foto sapo perfitove pozicion si fotografe te @heracompany.shpk 🥰 Photo by Rezarta Shkurta on July 09, 2020. Image may contain: one or more people, people standing, ocean, sky, outdoor, nature and water

Përveç fotove të veçanta, Rezarta ka ndàrë me ndjékësit në instagram një video përmbledhëse të disa momenteve më të bukura nga pushimet ku e shohim duke u puthur, përqafuar e duke marë rreze dielli në një jaht luksoz.

“Gjysma ime”, shkruan ajo krahas videos të cilën e shoqëron me një zemër.

Me këtë video Rezarta ka térhéqur vëmendjen e të gjithë miqve dhe fansave të cilët nuk i kanë kursyer komplimentat për pamjet e veçanta së bashku.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!