6 ditë më parë, Mozzik publikoi këngën e tij më të re të titulluar “Madonna”. Ky projekt ishte parashikuar të realizohej në bashkëpunim me Loredanën, mirëpo pas ndàrjes së dyshes kënga i mbeti reperit.

Kënga po shoqërohet me një bujë të madhe dhe deri tani numëron 7.5 milionë klikime, teksa po bëhet nàmi me pjesën e parë të këngës.

Të shumtë kanë qenë fansat, mediat apo edhe kolegët që e kanë krítíkuar Mozzik për vargjet e famshme, teksa një ndër sfidat e reja në TikTok është reagimi i prindërve shqiptarë ndaj këngës dhe le të themi se janë thjesht epíke.

Pas bujës së shkàktuar Mozzik ka vendosur të risjellë pjesën e famshme me Getinjon, të vëllain, dhe një mikun e tij.

Ai ka publikuar një video në Instagram, ku shkruan “Madonna remix”, teksa vargjet e reja janë si më poshtë:

Kujtojmë se mesnatën e sotme publikohet bashkëpunimi i Mozzik me Kidën, i cili duket se do të pasohet nga një tjetër duet mes tyre.Mozzik nxjerr këngën e re dhe të gjithë po pyesin se kush është ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!