Moderatorja Einxhel Shkira është një prej vajzave térhéqëse të ekraneve shqiptare.

Atë e shohim gjithmonë aktive në rrjetet sociale ku herë pas here poston foto dhe video ku shfaqét tejet jòshëse teksa ekspòzon fòrmat e saj pérfékte.Eɪɴxʜᴇʟ Sʜᴋɪʀᴀ You’re mine!🍸
•
@ohpolly
@ohpollyswim
#forgirlsbygirls Photo by Eɪɴxʜᴇʟ Sʜᴋɪʀᴀ in AQUA by Lura Resort with @ohpolly, @ohpollyswim, and @aquabyluraresort. Image may contain: 1 person, cloud, sky, pool and outdoor

Einxhel Shkira ka nisur së fundmi pushimet dhe e shohim teksa pòzon me një palë bíkíni të bardha pranë një píshíne në një pozícíon pròvòkues ndërsa shkruan krahas fotos: “Ti je i imi”

Moderatorja ka marrë shumë komente nga fansa dhe miq të cilët nuk i kanë kùrsyer komplimentat për moderatoren.Eɪɴxʜᴇʟ Sʜᴋɪʀᴀ New look 💇🏻‍♀️
•
@wonderlab_by_flavia 
@desioeyes #rebelgrey 
#desiosharemylook Photo shared by Eɪɴxʜᴇʟ Sʜᴋɪʀᴀ on July 20, 2020 tagging @hudabeauty, @maybelline, @anastasiabeverlyhills, @samerkhouzami, @desioeyes, @desiolens, @ermelinda.mucaj, and @wonderlab_by_flavia. Image may contain: 1 person

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!