Është publikuar më në fund bashkëpunimi i shumëpritur i Xhensila Myrtezajt dhe Ardijan Bujupit, “Panorama”.

Kënga e re që ishte paralajmëruar pak javë më parë, vjen me një muzikë tepër ritmike dhe i shtohet play listës së këngëve të verës 2020.

Në një postim të fundit, Xhensila shpreh konsideratat për kolegun e saj Ardianin, si një njeri i përkushtuar, ndërsa shprehet se do të dëshironte shumë që ky bashkëpunim të kishte të njëjtin sukses të këngës “Çika çika”.Ardian Bujupi publikon një imazh të Xhensilës në prag të lindjes ...

“Do dëshiroja shumë qe edhe ky projekt te ketë vulën e “cika cika”, shkruan këngëtarja.

Xhensila shfaqet me një look të mahnitshëm në klip dhe sigurisht që për të është kùjdesur dyshja profesioniste, Sellma dhe Kaçi Lleshin.

Postimi i Xhensilës:

Pas Çika Çika, sot ju sjellim “Panorama”. Nje tjeter projekt me nje nga me favorit bashkpuntor, rralle kush i perkushtuar si ai @ardianbujupi . @entermedia, vetem fillimi ne fakt, na pret rrug e gjat 😉.PREMIERË: “Çika çika” hiti më i ri nga Ardian Bujupi dhe Xhensila ...

@elona_xara dhe @celiah_outlaë faleminderit per cdo minut dhe cdo profesionalizem ne punen tuaj pertej te zakonshmes, mrekullisht e kenaqur me ju, bekim jeni per mua! @mumaofficial pjese e suksesit ne disa nga projektet e bukura gjithashtu edhe kete here!

Te pandàshmit dhe te pandàlshmit @sellmakasumoviq dhe @kacilleshi , ju dua shum!

🙏 i talentuari @anxhelo.koci . @irkenc.hyka @mixey faleminderitt paaaafuuunddd🤍🤍

🙏 @optika_1 per suportin e perhershem!

Do deshiroja shume qe edhe ky projekt te kete vulen e “cika cika”.

Me shume dashuri per te gjithe Ju, Xhensila! Kerceniii me #Panorama🙌

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!