Aktori i famshëm turk Baris Arduç është martuar krejt papritur me partneren e tij aktoren Gupse Ozay.

Ata të dy lidhën kurorë në vendin ku po pushonin me një ceremoni shumë të thjeshtë ku ishin të pranishëm shumë pak persona.

Nusja ishte veshur me një fustan të shkurtër të bardhë, me një palë atlete të bardha, ndërsa kishte bërë një grim minimalist.Ünlü Çitten Sürpriz Evlilik - B Gazete

Ata të dy janë parë shumë të lumtur dhe të buzëqeshur teksa kanë përshëndetur kamerat pas ceremonisë.

Baris dhe Gupse ishin në një lidhje prej 6 vitesh dhe për shkak të pandemisë organizuar një ceremoni shumë modeste me vetëm 5 të ftuar.

Vitin që vjen ata kanë menduar që të organizojnë një ceremoni të vërtetë me shumë të ftuar.

https://www.youtube.com/watch?v=sE8nJP0Pra0

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!