Pas dhùnës së përdorur ndaj futbollistëve gjatë ndeshjes Tërbuni-Egnatia, ekipi pukjan është përjàshtuar bashkë me tre zyrtarët nga çdo aktivitet futbollistik, njoftoi Komísioni i Dísíplinës.

Një ndér zyrtarët e përjàshtuar ishte edhe Mark Frroku, emri i të cilit u ngàtërrua me ish-deputetin socialist.Rudina Dembacaj tregon si i propozoi Mark Frroku - Gazeta Express

Pas këtij lajmi ka reàguar e indínjuar partnerja e tij Rudina Dembacaj, e cila qartéson lexuesit se me emrin Mark Frroku janë shumë persona në Shqipëri. Rudina shtòn se partneri i saj nuk ka asnjë lídhje as me futbollin dhe as me federatën.

“Si fillim ju héngsha syrin , me ermin Mark Frroku janë shumë njerëz në Shqipëri. Mark Frroku që keni publikuar me foto nuk ka asnjë lídhje as me futbollin dhe as më federatën. Keni ngàterrùar person! Ju përqafoj!”- shkruan Rudina.rudina-5-225x400 - Korrieri

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!