Moderatorja Marina Vjollca ka vendosur të surprizojë bashkëshortin për ditëlindje dhe nuk mund të kishte gjetur ide më origjinale.

Këngëtari ka festuar 38 vjetorin e lindjes dhe Marina e ka surprízuar me një tortë shumë të veçantë e cila kishte lidhje me këngën e re të tij në bashkëpunim me Majk.

Torta ishte një shtresë e kuqe ndërsa sipër saj ishte shishja e artë e shampanjës që shfaqet gjatë klipit të këngës si dhe Geti i mbëshetur tek shishja veshur me po të njëjtin robtishan ‘Vercase’ që mban gjatë klipit.

Sipër tortës shkruhet “Je T’aime”, edhe 100 dashuri”.

Këngëtari ka postuar një video të shkurtër të tortës, ndërsa shkruan: “Faleminderit për këtë tortë të mrekullueshme dashuria ime”, ndërsa i bën tag Marinës.

Moderatorja ndërkaq ka postuar një urim special për ditëlindjen e bashkëshortit në instagramin e saj.

Me një foto të tij ajo shkruan: “Gëzuar ditëlindjen burrit tim të dashur, heroit tim, burrit tim të pashëm. Do të doja të të uroja më të mira, por ti tashmë më ke mua, nuk ke neovojë për gjë tjetër”.MARINA VJOLLCA Happy birthday to my loving husband, my hero, my handsome man😎
(I wanted to wish you the very best, but you already have me. No need🤣) Photo shared by MARINA VJOLLCA on July 02, 2020 tagging @ghettogeasy. Image may contain: 1 person, sitting, beard and sunglasses

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!