Vazhdimisht në rrjete sociale, Luana Vjollca ka pàràlàjmëruar ndjékësit se një projekt i ri prej saj është rrùgës.

Mirëpo, ajo ka véndosur të na mbajë kuriozë dhe të na i fshéhë détajet për të cilat po pyesnim veten prej ditësh.

Nëpërmjet videove të ndryshme, moderatorja ka treguar se po punon pa u lòdhur për të nxjérrë një produkt të mirë dhe duket se kjo lòdhje do t’ia vlejë!

Megjithëse Luana u pérpoq ta fshíhte, ka qenë këngëtari latin Jay Santos ai që ka zbùlùar surprizën e moderatores!

Ai ka ardhur në Shqipëri dhe pasi ka kthýer disa shòtsa me Ronela Hajatin (s’dimë nëse kjo lídhet me bisedimet për ndonjë projekt), ai është nísur për të takuar Luanën.

Më tej, ai ka publikuar në InstaStory një foto të Luanës dhe grímierit Arbër Bytyqi, me të cilët ishte ulur në tryezë për të biseduar.

Sigurisht që bëhet fjalë për një bashkëpunim dhe ne mezi présim të mësojmë të tjera détaje!

Jay Santos ka ndàrë gjithashtu një moment nga xhirimet, të cilat duket se do të réalizohen në Shqipëri.

Ende nuk kemi një titull kënge apo një datë publikimi, mírëpo me siguri projekti që po gàtuhet do të vijë më shpejt nga ç’e présim!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!