Megjithëse Luana u përpòq ta fshíhte, dy ditë më parë mediat zbùluan se do sjellë një këngë të re me këngëtarin latin Jay Santos, i cili ka ardhur në Shqipëri për të xhíruar klípin.

Xhírímet e këngës kanë filluar dhe moderatorja ka qenë tejet àktíve në Instagram, duke ndàrë detaje nga pràpàskenàt, ku pérvéçse po punojnë duket se edhe po kënaqen shumë.

Mirëpo, duket se Luana qenka invéstuar goxha shumë për këngën e re, dhe këtu nuk flasim vetëm nga ana financiare.

Ajo ka organizuar një intervistë me ndjékësit e saj në Instastory, ku është pyetur se çfarë gjuhe është kënga.

Dhe gjejeni pak… Luana këtë herë do këndojë në spanjisht.

“Unë do të këndoj shqip, por Jay Santos më ka detyruar të këndoj dhe spanjisht, pasi kënga është e tij”.

Epo deri këtu s’e kishim menduar se mund të arrinte.

Ditën e djeshme moderatorja ka ndàrë në Instastory një video në të cilën nuk shfàqet vetë, por i thotë grímíerit të saj Arbër Bytyqin tu tregojë fansave se çfarë ka veshur, duke na zbùluar se ka përgatitur diçka vërtetë spéciale pasi do vishet nga dòra vetë Philipp Plein.

Epo jemi të sigurtë se Luana do jetë një bòmbë e vërtetë në këtë videòklip, për të cilin ende nuk kemi një titull apo një datë publikimi, mirëpo me siguri projekti që po gatuhet do të vijë më shpejt nga ç’e présim!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!