Moderatorja Lei Kraja ka nisur së fundmi pushimet në jug të vendin, nga ku e shohim të postojë vazhdimisht foto e video me bíkíni.

Lei e ka mbushur instagramin këto ditë plot me foto jòshëse ku e shohim të pòzojë me disa lloje bíkínish të cilat e tregojnë si gjithmonë në superfòrmë.Leila Kraja 😃 #blessed Photo by Leila Kraja on July 21, 2020. Image may contain: 1 person, outdoorLei ndodhet në këto pushime me mikeshat e saj dhe duket që po argëtohet pafund, teksa poston foto dhe video ku shfaqet jòshëse.

Pas mbylljes së sezonit të “E diell” në “Top Channel”, moderatoren e kemi parë vetëm në plazh ku po pushon pas një sezoni të gjatë duke shfrýtëzùar në maksimum ditët me diell.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!