Këngëtarja Adelina Tahiri është térhéqur prej kohësh prej muzikës dhe tashmë shumë rrallë publikon ndonjë projekt të ri muzikor.

Tashmë, ajo i është përkushtuar partnerit dhe djalit të tyre Jon, i cili zë pjesën më të madhe të kohës së këngëtares.

Mirëpo, Adelina vazhdon të qëndrojë aktive dhe në kontak me ndjékësit e saj në rrjéte sociale.Adelina Tahiri ka një lajm të bukur për fansat e saj (FOTO)

Ajo tregon vazhdimisht ç’bën në përditshmërinë e saj, duke i bërë fansat “pjesë” të jetës së tanishme.

E shohim gjithmonë një bjonde super séksi, të kuruar në çdo moment, kjo edhe si pàsojë e faktit që është një personazh publik. Por, e kishit parë ndonjëherë Adelinën para se të bëhej e famshme?The first photo of Adelina Tahiri's son is not what you expected ...

Më saktë, shumë vite më parë kur ende ishte fëmijë.

Vëllai i saj Edmoni ka publikuar një foto me këngëtaren, ku Adelina shfàqet thuàjse me të njëjtat típare dhe flokët bjond.

Të mos ju kishim treguar që është Adelina, do ta njihnit?

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!