Të rralla janë rastet kur këngëtarja Genta Ismajli ndan me ndjékësit e saj në rrjete sociale poza të vjetra të të kaluarës.

Mirëpo, ajo nuk i ka rézistuar dot një fotoje shumë të ëmbël kur ishte në moshë fare të vogël dhe ende nuk e njihte askush.

Genta ka ripostuar në InstaStory pozën e saj, ku duket një vogëlushe topolake me flokët e préra shkurt.

Me sytë që i qeshin, ajo ka parë drejt kamerës dhe na i rrëmbeu zemrat me ëmbëlsinë e saj.

Këngëtarja vazhdon të ruajë të njëjtat tipare, megjithëse së fundmi ka luajtur shumë me pamjen e saj.

Disa javë më parë ajo u kthýe në bjonde platin dhe thuajse s’e njohëm fare.

Megjithatë, Genta hòqi dorë shpejt nga ky look dhe iu rikthýe ngjyrës së përhershme, asaj origjinales.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!