Sot, moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Klea Huta, feston ditëlindjen.

Për të gjithë kuríozët, Klea ka lindur më 13 korrik të vitit 1993 dhe sot mbush 27 vjeç.

Ky vit e ka gjetur moderatoren nënë për herë të parë dhe kjo duhet të jetë padýshim eksperíenca më e bukur për të.

Mamaja e Kridit dhe pàrtnerja e Elgitit ka marrë sot urimin më të ëmbël të ditëlindjes pikërisht nga producenti.

Elgiti ka ndàrë në Instagram një foto me partneren, ndërsa krahas saj shkruan fjalët:

“Gëzuar ditëlindjen grua dhe mami më e mrekullueshme në botë, të duam unë dhe Kridi.❤️“GITI Gezuar ditelindjen grua&mami me e mrekullueshme ne bote ,te duam un dhe Kridi ❤️ @kleahuta Photo shared by GITI on July 13, 2020 tagging @kleahuta. Image may contain: 1 person, closeup

Tashmë që janë bërë prindër, e gjithë bota e tyre vërtítet rreth të voglit.

Madje, Klea Huta ka treguar se është bërë një mama e “fíksùar” dhe nuk i ndàhet të burrit asnjë sekondë.Klea Huta • Aмlα • Me shpirtin plot 🤍 e mirënjohjen në Zot ———————————————————————————————— @bee_kids_store @cybex_global Photo shared by Klea Huta • Aмlα • on June 23, 2020 tagging @elgitdoda, and @bee_kids_store. Image may contain: 2 people, people sitting, sky, outdoor and nature

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!