Në fillim të muajit qershor, moderatorja Klea Huta dhe producenti Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë të një djali të cilin dyshja e pàgëzoi me emrin e veçantë Krid.

Bebushi është kthyer në kryefjalën e ditës së çiftit dhe Klea ka treguar se është bërë tashmë një mama “e fíksuar”, që s’e lë në asnjë moment vetëm birin e saj.

Moderatorja ndihet në kùlmin e lumturisë dhe ka treguar se jeta për të sapo ka filluar!Klea Huta • Aмlα • Instagram vs Real life 1 or 2?? Photo shared by Klea Huta • Aмlα • on July 26, 2020 tagging @makeupbysuela, and @discoverurstyle. Image may contain: 1 person, standing

Duhet ta pranojmë se përtej asaj që reklamon çdo nënë në rrjetet sociale, prindërimi është një detyrë e vështirë që kërkon kohë, përkùshtim e shpesh mund.

Këtë na e ka ilùstruar më së miri Klea ditën e sotme, duke shpërndàrë dy foto në Instagram ku tregon se çfarë ndàn me ndjékësit në rrjetet sociale dhe çfarë fshéhet pas fotos.

Respektivisht, në foton e parë shihet moderatorja duke buzëqeshur dhe Kridi në makinë, kurse te fotoja e dytë shihen të dy në makinë, ku Klea është duke e ushqyer të voglin.

Përpos të gjithave duhet ta pranojmë se fotoja e dytë na pëlqeu më shumë.Klea Huta • Aмlα • Instagram vs Real life 1 or 2?? Photo shared by Klea Huta • Aмlα • on July 26, 2020 tagging @bee_kids_store. Image may contain: 1 person, sitting

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!