Kida është padyshim një nga këngëtaret më të mira në tregun shqiptar, që ndër të tjera ka spikatur për ëmbëlsinë e saj dhe pamjen e jashtme.

Mirëpo, e keni vënë re që përgjatë këtyre viteve Kida është përfolur shumë pak për lídhjet e saj dhe s’na e ka konfirmuar kurrë se është në lídhje?

Madje në një intervistë rreth një vit më parë kur u pyet për martesën ajo tha se e sheh si një ditë shumë të largët dhe se ndodhet në një lídhje vetëm me muzikën.Gazeta Metro – Kida e hapur për pyetje: Kështu u përgjigj ajo në ...

Dhe ndonëse kanë kaluar shumë kohë, duket se këngëtarja vijon të jetë vetëm dhe në jetën e saj sentímentale nuk ndodhet askush.

Madje autorja e hitit “Moti” nuk e fut fare në listën e gjërave të rëndësishme dashurinë, ose të paktën kështu na ka lënë të kuptojmë me një postim në Instastory.

E pyetur se cila është gjëja me e rëndësishme për të ajo listoi: familjen, muzikën dhe fansat.

Hmm, pse mungon dashuria?! Duket se Kida me të vërtetë i ka fokusuar të gjitha energjitë te karriera e saj, ku po ngjit shkallë njëra pas tjetrës.

E dimë se edhe ju po e pyesni veten se si ka mundësi që një vajzë e talentuar, e sukseshme, e bukur dhe kaq e mirë sa Kida të jetë single, por ja që ka mundësi.

Ne mezi po presim ndërkohë publikimin e këngës së saj me Mozzik, që del mbrëmjen e sotme, teksa me sa kanë lënë të kuptohet do sjellin edhe një bashkëpunim tjetër.Mozzik dhe Kida me një bashkëpunim...? - Kosova Info

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!