Modelja Kejvina Kthjella është një prej personazheve të njohura që di se si të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Me forma perfekte dhe gjithmonë jòshese, atë e shohim të postojë herë pas herë foto mjàft provòkuese ku vë në pah linjat e saj trupore.

Këtë herë modelja ka nisur pushimet dhe e shohim teksa pòzon me një palë bíkíni ngjyrë portokalli buzë një pishine, raporton Arkiva Shqip.

Ajo ka postuar gjithashtu edhe një video të shkurtër ku shfaqet me të njëjtin bíkíni, ndërsa lëviz në mënyrë jòshëe përpara pasqyrës.

Ish velina e “Xing me Ermalin”, e kaloi periudhën e karàntinës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku kishte shkuar për të ndjékur një kurs aktrimi.

Atë e pamë shpesh nën shoqërinë e reperit Seven, por që në të vërtetë sipas Kejvinë ata janë vetëm miq të mirë, të paktën për momentin.Kevina_kthella 🧡 Photo shared by Kevina_kthella on July 14, 2020 tagging @dafineneziri, @melas_style_, and @selfo.co. Image may contain: 1 person, pool, outdoor and water

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!