Stresi dhe Keisi janë një nga çiftet më të përfolur të momentit për shkàk të marrëdhënies së tyre me ulje dhe ngritje.

Dyshja është bërë shpesh pjesë e portaleve për ndàrjen nga njëri-tjetri, madje reperi u përfol edhe për një lídhje me një modele.

Ai i hòdhi zërat poshtë duke reaguar ashpër, teksa me foton e fundit të publikuar në Instastory i ka dhënë fund një herë e mirë thashethemeve mbi raportin e tij me Keisin.keisi-stresi - TiranaNews

Ai ka publikuar një foto teksa po flet me partneren e tij dhe shkruan:

“Gruaja më e mirë në botë që më bon proud”.

Me sa duket mes tyre gjërat janë mê mirë se kurrë dhe me siguri mezi po présin të jenë pranë njëri-tjetrit, sapo màsat e ndërmàrra ndaj Covid-19 të lehtësohen.Stresi bën deklaratën publike për të dashurën e tij, Kejsin ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!