Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi janë padýshim një prej çifteve më të dashura për publikun.

Një ditë më parë aktorja postoi në instagram një video ku ngàcmònte Besnikun i cili ishte shumë seriòz ndërsa drejtonte mjetin.jonidavokshiofficial

Ajo e qéllon me shpùllë, ndërsa më pas fillon të qeshë, por duket se kjo shpùllë i ka kùshtuar Jonidës.

Aktorja për të shpàguar pëllëmbën që i dha të shoqit ka vendosur ti ofrojë atij një darkë.

Duhet ta qerasja me një super darkë në kémbim të shpùllës”, shkruan Jonida krahas një fotoje ku ata të dy pòzojnë duke buzëqeshur në një restorant ndërsa présin darkën.jonidavokshiofficial

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!