Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u bënë prindër të një vajze disa javë më parë.

Ata vendosën ta quajnë vogëlushen Emi dhe lajmin për ardhjen e saj në jetë e dha vetë Besniku shoqëruar me një mesazh shumë të bukur.

“Shpirti plot”, shkruan aktorja krahas fotos me vogëlushen të cilës nuk ja ka zbuluar portretin pasi pozon me kurriz.Jonida Vokshi Shpirti plot!!! Photo shared by Jonida Vokshi on July 08, 2020 tagging @besnikkrapi. Image may contain: 1 person

Fotoja e Jonidës me Emin në krah është pëlqyer dhe komentuar shumë nga miq dhe fansa të aktores të cilët e kanë uruar edhe njëherë për të bijën, ndërsa e kanë komplimentuar për foton e veçantë të postuar në instagram.

Jonida dhe Besniku u martuan në shtator të vitit që shkoi në një ceremoni shumë të veçanta buzë detit.Jonida Vokshi Nuk me pushojne akoma lotet e lumturise!
Totalisht dashuri e nje tjeter dimensioni!
Nje jete e re, tashme dedikuar ty e vogla ime, EMI jone @besnikkrapi ❤️ Isha shume me fat qe gjate gjithe shtatezanise u ndoqa dhe solla ne jete kete mrekulli tek @spitalihygeiatirane, me kushtet dhe stafin me te mire dhe pike! Mirenjohje🙏🏻 U ndoqa nga doktoresha me e mire e Hygeas dhe ne bote☺️ qe ma ka bere te lehte e te bukur cdo etap te kesaj periudhe, Kristina Kosta.Doktoreshe Kristina, je fantastike, si mjeke dhe si njeri❤️
Faleminderit Aferdita, Moza e te gjithe doktoreshat,mamite e ketij spitali, qe me ndihmuan ne lindjen natyrale.

Por mbi gjithcka FALEMINDERIT ZOT per kete mrekulli ndjesi me te cilen me bekove🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Photo by Jonida Vokshi in Hygeia Hospital Tirana - HHT with @besnikkrapi, and @spitalihygeiatirane. Image may contain: one or more people and closeup

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!