Prej më shumë se 2 vitesh, ish-banorja e “Big Brother”, Gerta Shino është në një lidhje me Florent Avdulahin dhe në postimet që bëjnë në rrjetet sociale ata janë parë shumë të dashuruar dhe kanë treguar se kanë plane për t’u martuar.

Ata kanë bashkëjetuar në Norvegji për disa kohë, megjithatë izòolimi gjatë ‘Covid-19’ i ndau në dy vende të ndryshme dhe tashmë duket se pas kësaj distance, dyshja ka hédhur një hap shumë të rëndësishëm në jetën e tyre.The beloved flirty Gertën e BB, shows their private moments (Video)

Gerta Shino ka kurorëzuar sot dashurinë me partnerin e saj, Florentin në martesë dhe lajmin e ka dhënë me anë të postimi në rrjetet sociale ku ka zgjedhur që ditën e sotme të vishet me të bardha, duke sjellë portretin e një çifti mjaft modern.

“Ne hòdhëm një hap drejt martesës. E martuar me dashurinë e jetës sime, nuk mund të isha më e lumtur”, ka shkruar Gerta krah fotos me partnerin e saj.

Urime çiftit!Gerta 🦋 We took a step in Marriedland💍👰🏻🤵🏻
Married to the love of my life and I couldn’t be happier 🎉 Photo by Gerta 🦋 in Sarandë with @donikalociofficial, @florent_1403, and @egoofficialalbania. Image may contain: 2 people, shoes and indoor

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!