Gold AG i është kthyer me përgjigje ndjékësit i cili e ‘ngàcmoi’ publikisht.

Pakénaqësi të mëdha janë shkàktuar për faktin se nuk po lejohen të mbahen lirshëm dasmat sivjet.

Kjo ka nxítur reagimin e disa prej emrave të njohur të estradës e edhe publiku kanë nisur t’i japin mendimet e tyre.A është fejuar Gold Ag? Kjo foto tregon gjithçka - Sinjali

Dikush prej ndjékësve i ka komentuar Goldit duke i thënë se sivjet do të ha vetëm byrek, madje sipas tij do të ketë edhe dhímbje lùkthi.

“A sivjet ka me t’mýt lùkthi prej burekit”, ka shkruar ndjékësi dhe nuk ka munguar përgjigja epíke e Goldit.Kjo është gruaja e Gold Ag (FOTO) – Tetova Sot

“Nëse s’tmýt ty për punët e huj, mu prej burekit sem ka mýt që 30 vjet”, ia kthén ai.

Ndryshe Arian Agushi ose siç njihet artistikisht me emrin GOLD AG po i shijon pushimet me bashkëshorten e tij.

Dyshja e kurorëzuan dashurinë me martesë në kohë pandémie./Lajmi.net/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!