Ata të dy janë vëllezërit më të famshëm të showbizit.

Të dy repera dhe secili i suksesshëm në rrugën e vet, por gjithashtu shumë të lidhur me njëri tjetrin.

Getinjo ka vendosur të kujtojë fëmijërinë e të dyve ndërsa ka hapur arkivat dhe ka publikuar në instagram një foto të 18 viteve më parë ku ata të dy pozojnë si gàngstera amerikanë, ashtu siç ka shkruar reperi krahas fotos.VIP: Getinjo hap arkivat, publikon foto nga fëmijëria bashkë me Mozzik

Ata të dy pozojnë me rroba të gjera, me kapele e syze dielli.

Mozzik është duke buzëqeshur dhe është shumë e lehtë ta dallosh në foto, ndërsa Getinjo duke qënë se është màskuar me kapele dhe syze, ndërsa pozon serioz është pak më e vështirë ta njohësh.

Kjo foto ka shkàktuar reàgime plot humor tek miqtë dhe fansat e tyre, madje ka edhe nga ata që i krahasojnë më legjendat botërore të repit si Eminem dhe 2Pac.JIMMY THE PRETTYMOTHERFUCKER AMERICAN GANGSTERS 2002 🤣 @mozzik Photo by JIMMY THE PRETTYMOTHERFUCKER on July 21, 2020. Image may contain: 2 people, indoor

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!