Teksa jemi në pritje të një super bashkëpunimi mes Flori Mumajesit, Brunos dhe Klajdi Harunit, një tjetër surprizë duket se është parashikuar për ne.

Ka qenë Flori ai i cili ka publikuar një foto ku shfaqet në studio muzikore duke përgatitur ndonjë projekt të ri.

Kantautori ka publikuar në Instastory foton e tij të realizuar në orët e vona, ndërsa postimin e shoqëron me një pikëpyetje.

Nuk e dimë nëse bëhet fjalë për një këngë solo, apo për bashkëpunimin e përfolur mes dy djemve të Three Doots.

Pak kohë më parë u mësua se në fakt treshja e ka finalizuar projektin më të ri. Kënga do të shoqërohet me videoklip, i cili është xhiruar në peizazhet e bukura të bregdetit shqiptar.BRUNO Gezuar Ditelindjen shpirt, me fat qe te kam 🙌🏻
@klajdiharuni Photo by BRUNO in Green Coast Resort and Residences. Image may contain: 2 people, sky and outdoor

Fansat publikuan disa foto nga xhirimet të grupit, ndërsa shkruajnë: “Së shpejjti!

Me sa duket, Three Dots kanë vendosur ta bëjnë akoma më të nxéhtë verën e 2020-s dhe ne mezi po presim!Flori Mumajesi ❤️ Soon 😝🔥❤️ Photo shared by Flori Mumajesi ❤️ on June 16, 2020 tagging @martin.mane, @iamflorimumajesi, @klajdiharuni, @iambrunooooo, and @xhimi_beqiri. Image may contain: 6 people, people standing, beard, sunglasses and outdoor

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!