Jemi mësuar ta shohim gjithmonë brune, por si mund të rezistonte Fifi pa bërë një ndryshim në look kur tashmë të gjithë po luajnë me pamjen e tyre?

Videoklipi i ri në bashkëpunim me Young Zerkën do ta sjellë këngëtaren kokëkuqe, siç nuk e kishim parë kurrë më herët.

Vetë Fifi ka ndarë në Instagram një foto krah Zerkës dhe në fakt jo vetëm flokët, por shfaqet e veshur me të kuqe nga koka tek këmbët.Filloreta Raçi 10.07.2020 ora 17:00 #PaGajle💥 @youngzerka / @cekicbeatz @imaginefilms @keymanagement1 Photo shared by Filloreta Raçi on July 07, 2020 tagging @cekicbeatz, @dugiannex, @blerimifashionofficial, @luixhino_hala, @imaginefilms, @miranda_dupi, @enballa, @eri.dee, @makeupbysuela, @ajkune_professional, @ensallaci, @onima.co, @sara_event, @hotelflower, @jur.agushiphotography, @qenderdobesimi_shkendadubova, @ers_jewellery, @keymanagement1, and @marengoferizaj_. Image may contain: 2 people, people standing and shoes

Si ju duket me këtë look?

Bashkëpunimi i dyshes do të titullohet “Pa gajle” dhe do të presim edhe tre ditë për ta dëgjuar.

“10.07.2020 ora 17:00 #PaGajle💥 @youngzerka /”- shkruan këngëtarja krahas postimit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!