Fero feston ditëlindjen sot!

Reperi mbush 23 vjeç dhe në këtë ditë të veçantë ka marrë surpriza pafund nga miq dhe të afërm.

Por më e veçantë është surpriza që i organizoi Arbenita Ismajli, e cila e kishte menduar dhuratën píkànte për ditëlindjen e partnerit.

Ajo ka publikuar në Instastory një foto ku shfaqet me një tortë me dizajn màríjuante, ndërsa shkruan: “Ditëlindja e BAE”!

Modelja thuhet se ka udhëtuar drejt Feros për të qenë pranë tij në festën surprizë që iu organizua. Fansat mendojnë se ajo ka qenë në shtëpinë e prindërve të të dashurit.

Fero ka ndàrë pak momente nga festa si dhe një nga dhuratat speciale që ka marrë për 23-vjetor, një bluzë të James Lebron!

Reperi priti ditën e lindjes për të publikuar edhe klipin e tij më të ri të titulluar “2 Pac”, i cili u prit me padurim nga fansat!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!