Prej disa ditësh, Enca Haxhia dhe reperi më i ri shqiptar, Don Xhoni, kishin paralajmëruar ndjékësit për një bombë këtë verë.

Ata kanë bashkuar forcat për të sjellë një bashkëpunim, të parin që bëjnë me njëri-tjetrin dhe fansat mezi po prisnin që kënga të lançohej në Youtube.

Më në fund dëshira e tyre është plotësuar, pasi “Break Down” është publikuar tashmë në Youtube.ENCA x DON XHONI - BREAK DOWN (Official Video 4K) - YouTube

Në pak minuta, kënga ka marrë mijëra klikime dhe duket se do të bëjë namin këtë verë.

Me siguri “Break Down” me tingujt ritmik do të na shoqërojë në plazh dhe kudo tjetër.

Për ju që ende nuk e keni dëgjuar, ju ftojmë të klikoni më poshtë:

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!