Këngëtarja Enca Haxhia ishte ndër të parat vajza të showbiz-it shqiptar që realizoi gërshetat e famshme të verës.

Ajo mori vëmendjen e ‘Instagram’-it me ‘look’-un super ‘cool’, i cili u kthýe në trendin e momentit dhe po e shohim thuajse tek çdo vajzë.

Mirëpo gërshetave me ngjyra duket se “i iku pak moda”, ndaj këngëtarja ka krijuar një ‘look’ të ri.

Ajo ka ndàrë në ‘InstaStory’ një foto me modelin e ri të flokëve pasi hòqi gërshetat.

Enca ka kapur flokët e saj bisht, të cilit i ka fùtur disa fije bjonde dhe e ka ndàrë me llastiqe të vogla.

Ende nuk e dimë nëse ky do të jetë ‘look’-u i ndonjë videoklipi të ri të këngëtares, por présim ta shohim shumë shpejt ngado!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!