Gjiko, Elita dhe Zëri janë një nga familjet më të bukura në showbiz-in shqiptar, ku dòzat e ëmbëlsisë janë me shumicë.

Padyshim që lezeti i shtëpisë është Zëri, me të cilin as mami Elita dhe as babi Gjiko nuk ngùrrojnë të ndàjnë momente të bukura nga përditshmëria e tyre.

Kështu ka bërë së fùndmi moderatorja simpatike, e cila duket se po sheh filma vizatimor me të voglin e saj dhe nuk ka rezístuar dot pa e ndarë këtë me ndjékësit.

Ajo ka postuar në Instastory disa video të Zërit që qesh teksa sheh televizor dhe na shkriu zemrat me të qeshurën fíksuese.

Kujtojmë se pak kohë më parë disa media shkruajtën se Elita është shtatzënë mirëpo kjo nuk u pranua kurrë nga çifti dhe mbéti në kuadrin e thashethemeve.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!