Aktorja Eliona Pitarka ka nisur së fundmi pushimet dhe e shohim vazhdimisht duke postuar foto dhe video nga bregdeti.

Ajo shfaqet në formë perfekte me bíkíni, ndërsa pozon nga bregdeti.

Në pushimet e fundit ajo ndodhet në plazh së bashku me të motrën së cilës i ka kërkuar një foto, shkruan Arkiva Shqip.Eliona Pitarka Ama doren 😆 Photo by Eliona Pitarka on July 10, 2020. Image may contain: 1 person, outdoor

E teksa ajo po merr pozicion, motra e aktores ndéz kamerën dhe po e filmon dhe në momentet që ajo prét ti bëj foton vendos ti drejtojë këmbën që ta trémbë dhe të hùmbasë ekuilibrin.

Gjatë videos ajo dëgjohet ta sugjerojë madje se si të qëndrojë, ndërsa aktorja i thotë të nxítojë pasi ka shumë vapë.

Në fund ajo dëgjohet të qeshë teksa e motra për pak rrézohet duke dashur të bëjë foto.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!