Prej kohësh në media është përfolur për një lídhje dashurie mes këngëtarit Butrint Imeri dhe moderatores Kiara Tito.

Ata janë fotografuar shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit, mirëpo asnjëherë nuk e pranuan se kishin një romancë bashkë.

Madje, Kiara e përforcoi faktin që s’ka pasur kurrë diçka me Butrintin teksa i përgjigjej pyetjeve të ndjékësve në InstaStory.

“Ke qenë ndonjëherë e lídhur me ndonjë të famshëm?”- ishte pyetja e një ndjékësi, të cilit Kiara iu përgjigj thjesht me “Jo”.

Mirëpo, postimet e tyre të fundit në rrjete sociale na i ngrítën sërish disa pikëpyetje.

Kiara dhe Butrini ndodhen në Dhërmi, madje fíks në të njëjtin vend.

Në të njëjtën kohë me njëri-tjetrin, Kiara ndàu një foto të plazhit ku dalloheshin çarçafët e bardhë të çadrës që lékundéshin nga era dhe më pas të njëjtën pamje publikoi edhe këngëtari.

Rastësi? Do thonim që këto story duken më shumë si pushime së bashku!

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!