Një 56-vjeçar është vënë në prànga sot në qytetin e Durrësit, pasi akùzohet se ka kryer veprime të tùrpshme ndaj 2 vajzave të mítura.

Polícia bën me dije se në prànga kanë rënë R. S., 56 vjeç, banues në Durrës, i cili ka kryer veprime të tùrpshme ndaj një 9-vjeçareje dhe 13 vjeçareje, shkruan Raport Tv.Ja si të dalloni një pedofil dhe si të mësoni fëmijët tuaj t'u ...

“Arréstohét R. S., 56 vjeç, banues në Durrës, pasi ka kryer véprime të tùrpshme ndaj 2 të míturave, 9 dhe 13 vjeç”, njofton polícia, teksa nuk dihen më shumë detaje lídhur me këtë ngjàrje të réndë.

Ndaj tij réndon akùza për véprën pénale “Ngàcmim séksùal”.

Hétimet vijojnë deri në zbàrdhjen e plotë të ngjàrjes.Aksident në Durrës, përplaset një grua te lagja 13 | Lajme Durrës

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!