Aktori Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani konfirmuan më në fund lídhjen e tyre të dashurisë, pas muajve të tërë si kryefjala e mediave.

Në Instagram, ata ndanë foto të ëmbla me njëri-tjetrin dhe morën vëmendje të madhe nga publiku shqiptar.

Mirëpo, një ngatërresë e vogël ka ndodhur me Donaldin dhe vëllain e tij binjak, Romeon.

Kjo nuk është hera e parë që dy djemtë i ngàtërròjnë me njëri-tjetrin dhe në lajmet që kanë qarkulluar në media, është ngàtërrùar fytyra e tyre.

Në vend të fotove të Donaldit janë vendosur foto të Romeos dhe puna kësaj here ishte me pak spec, pasi siç thotë ky i fundit, nuk ka ndërmend të fùtet në shérre kot.

“Ai në foto nuk është Donaldi, ai në foto jam unë! Ju lutem ndryshojeni sepse na fùsni në shérre kot. Ju lutem brenda mundësive, vendosni një foto të Donaldit. Faleminderit për mirëkuptimin, mirupafshim!”- tha aktori në video.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!