Ka mbi një vit që në media flitet për një lidhje mes Bora Zemanit dhe Donald Veshajt.

Edhe pse dyshja nuk na e ka konfirmuar asnjëherë, provat kanë treguar se ata po jetojnë një histori shumë të bukur dashurie, teksa nuk kanë munguar fotot nga të njëjtat vende.

Këtë fundjavë ata janë arràtisur në jug, siç bëjnë zakonisht, ku kanë ndàrë edhe foto e video.

Mirëpo, jo vetëm kàq, pasi më në fund, ata kanë publikuar edhe foton e tyre të parë si çifti, duke na konfirmuar romancën…në një farë mënyre…

Bora ka postuar një foto me Donaldin teksa ka zgjedhur ta mbulojë fytyrën e tij me një emoji, ndonëse duket qàrtazi se është ai, duke shkruar:

Me këtë çunin, identitetin e tij nuk dua ta zbùloj!

Ndërkohë Romeo, ngàcmùes si gjithmonë, ka komentuar: Mqs është çuni jot atëher edhe unë do e kem si vëlla.

Më në fund, çifti vendosi që ta pranojë në këtë mënyrë lidhjen e tyre, teksa lart e poshtë thuhet se ata janë njohur në ambientet e TV Klan, kur Donaldi merrte pjesë tek “Dance with me”, kurse Bora prezantonte “Kënga magjike”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!