Vetëm pak ditë pasi dògji rrjétin me “Ferrari”, i cili u kthýe në një ndër hitet e kësaj vere, Dhurata Dora s’ka ndërmend të ndàlet.

Këngëtarja ka sjell një tjetër këngë me Azetin, që titullohet “Fajet” dhe sapo është publikuar.

Klipi është xhiruar në Spanjë, ku dyshja u pa më herët duke ngrítur shumë alùdime dhe është një këngë tipike verore, teksa të dy artistët duken në super formë.Dhurata Dora dhe Azet publikojnë hitin e ri – Gazeta Alo

Në fillim të këtij viti, dyshja publíkoi bashkëpunimin e parë të titulluar “Lass loss”, që ka arritur 17 milionë klikime në Youtube deri tani.

Dhurata gjithashtu do të sjellë një këngë të re me Sabri Fejzullahun, ndërsa ai zbùloi se kënga që do të realizojnë, “Merrma shiun e Prishtinës”, një nga këngët më të famshme të Sabriut, që si duket do vijë në një version “Remake”.

Ndërkohë, ky është projekti i dytë i Azet pas ríkthímit, teksa javën që lamë pas publikoi “InshAllah” , pjesë e albumit “Fast Life 2” që publikohet së shpejti.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!