Moderatorja Dajana Shabani ka qenë vazhdimisht në qendër të vëmendjes sidomos për lídhjen e saj me një boksier.

Atë e shohim gjithashtu shumë aktive në rrjetet sociale ku herë pas herë ndàn me ndjékësit foto dhe video kryesisht nga pushimet, shkruan ArkivaShqip.Dajana Shabani i jep fund lidhjes me boksierin, zbulohet shkaku që ...

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit në instagram një foto me një palë bíkíni trup teksa pozon mjaft joshëse duke ekspozuar të pasmet.

Moderatorja duket se ka nisur pushimet, pasi e shohim teksa poston vazhdimisht foto nga plazhi ku shfàqet gjithnjë në formë perfekte.Dajana

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!