Këngëtarja Çiljeta Xhilaga duket se mori kohën e saj për të pushuar pas publikimit të projektit të fundit me Estto-n, në gusht të vitit që lamë pas.

U bë thuajse një vit që këngëtarja nuk kishte lançuar asnjë projekt të ri, mirëpo pritja për fansat mori fund, pasi siç ka paralajmëruar disa ditë më parë Çiljeta këtë vit do vijë me një bashkëpunim.

Projekti i ri do të titullohet “M’ke harru” dhe është një projekt i përbashkët me këngëtaren Marsi dhe kënga publikohet nesër.🎀  Ç𝓲𝓵𝓳𝓮𝓽𝓪 𝓧𝓱𝓲𝓵𝓪𝓰𝓪   🎀 Be Patient ....
What was written for you 
was written by the greatest of writers
🤲🏻☝🏻
“Mke Harru” soon feat @iam.marsi ❤️💔
@fafabyfadona 
@zv_collections 
@juxhinkurti 📷
MUA @just_ciljeta
@makeupbymanes Photo by 🎀  Ç𝓲𝓵𝓳𝓮𝓽𝓪 𝓧𝓱𝓲𝓵𝓪𝓰𝓪   🎀 on July 03, 2020. Image may contain: 1 person

Ditën e sotme, këngëtarja ka ndarë pamje nga xhirimet e klipit në Instagram dhe po ashtu na ka prezantuar me disa sekonda nga kënga që duket tipike verore.

Së fundmi, Çiljeta realizoi gjithashtu gërshetat e famshme të momentit dhe nuk e dimë nëse ky do të jetë ‘look’-u i saj në videoklip.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!