Duket se këngëtari Butrint Imeri dëshiron të përjétësojë shkrime apo imazhe në trupin e tij dhe është një fans i madh i tatuazheve.

Me shumë mundësi, pak nga pak ai do ta mbushë trupin me të tilla pasi s’vonoi shumë nga tatùazhi i fundit dhe ai realizoi një tjetër në trupin e tij.

Butrinti e ndàu këtë moment me fansat e tij në InstaStory, duke publikuar foto nga studio e tatuazheve.

Siç duket në telefonin pranë tij, këngëtari ka kërkuar të realizojë imazhin e një luani të vogël me kurorë në kokë.

Me siguri domethënia e tàtuàzhit lidhet me vetë këngëtarin, pasi Butrinti është gjithashtu një artist i ri dhe po korr sukses të madh në muzikë.

Këngëtari numëron dhjetëra hite, është ndër artistët më të kërkuar në koncerte dhe sigurisht fanset e tij femra janë të panumërta.

Goxha sukses për një 24-vjeçar!Butrint Imeri does tattoo with special meaning

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!