Afërdita Dreshaj feston ditëlindjen sot dhe shtëpia e saj është e mbushur plot e përplot me dhurata spéciale!

Por me rastin e 34-vjetorit të saj, këngëtarja ka marrë një sùrprizë mjaft të bukur nga bashkëshorti, Jakub, i cili i ka dhuruar një çantë Dior, një tortë me urim për ditëlindje dhe lule pafund për gjysmën e tij më të mirë.

Ka qenë Afërdita ajo e cila ka publikuar fotot e ditëlindjes, me dhuratat që ka marrë së bashku me urimet nga miq e të afërm.

“Bashkëshorti im është me i miri”, shprehet modelja në njërin nga postimet.

I gjithë salloni është i mbushur plot me dhurata speciale në këtë ditë të veçantë.

Afërdita e cila ka më shumë se një vit që ka lidhur kurorë me hokeistin çek, Jakub Kindl, publikon shpesh momentet më të ëmbla në jetën martesore të cilën po e kalon plot surpriza të tilla të ëmbla.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!