Ballina Uncategorised Bora Zemani ia mohon identitetin Donaldit, por Romeo e nxjerr 'bllof'

Bora Zemani ia mohon identitetin Donaldit, por Romeo e nxjerr ‘bllof’

Moderatorja Bora Zemani prej kohësh tashmë është në një lidhje me aktorin Donald Veshaj edhe pse në të vërtetë asnjë prej të dyve nuk e ka pranuar publikisht romancën.

Megjithatë këtë fundjavë ata të dy kanë qenë në plazh bashkë dhe Bora ka postuar një foto me Donaldin, të cilit i ka mbuluar fytyrën.

“Me këtë çunin identitetin e të cilit nuk dua ta zbuloj”, thotë Bota me humor, ndërsa të shumta janë komentet që e shoqërojnë foton.Bora Zemani dhe Donald Veshaj shijojnë pushimet si një çift ...

Mes shumë komenteve të bie në sy edhe komenti i Romeos i cili shkruan: “Meqënëse është çuni jot, atëherë edhe unë do ta kem si vëlla”.

Bora dhe Donaldi mesa duket kanë nisur pushimet dhe moderatorja ka ndryshuar look, duke ju përshtatur trendit të momentit.

Atë e shohim me flokët të gjitha gërsheta të gjata dhe me ngjyra të ndryshme nga fundi njësoj si shumë personazhe të njohur të ekranit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

“Portokallia” mbyllet përfundimisht? Pas déshtímit me “Kosheren”, Altin Basha sjell projekt të ri (VIDEO)

Nëse i hedh një sy profilit zyrtar të Top Channel-it në Youtube, kupton se programi më i dashur për shqiptarët është “Portokallia”. Kjo vlen sidomos...

Edhe pse u tërhoq nga ekrani, Xhemi Shehu do rikthehet sërish dhe gjejeni pak se ku! (VIDEO)

Moderatori dhe aktori i njohur, Salsano Rrapi, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Goca dhe Gra’. Salsano Rrapi nuk i ka shpëtuar ‘pyetjes...

Çméndet Monika, i kërkon Donaldit puthje në buzë! (VIDEO)

Sot në “Big Brother VIP” ka qenë dita e dënímeve dhe Donaldi është dénuar t’i përgjigjet çdo gjëje “Po”. Pjesë nga biseda: Monika: Unë dua të...

Iliri sheh gruan në ëndërr dhe shpreh dëshirën e pazakontë (VIDEO)

liri ka rrëfyer ëndrrën e tij me Emanuelën dhe planet për tu bërë me fëmijë të dytë. Gjatë një bisede me Einxhelin, u shpreh se...

Konkurrenti i PërPuthen shòkon me deklaratën e tij: Ne nga Dukagjini nuk i përmendim gratë! (VIDEO)

Eduard Kuçi është rikthyer përsëri në “Për’Puthen” dhe sot ishte takimi i tij i parë me Ana Lleshin. Ana e pyeti se përse ka vetëm...
error: Alert: Content is protected !!