Moderatorja Bora Zemani prej kohësh tashmë është në një lidhje me aktorin Donald Veshaj edhe pse në të vërtetë asnjë prej të dyve nuk e ka pranuar publikisht romancën.

Megjithatë këtë fundjavë ata të dy kanë qenë në plazh bashkë dhe Bora ka postuar një foto me Donaldin, të cilit i ka mbuluar fytyrën.

“Me këtë çunin identitetin e të cilit nuk dua ta zbuloj”, thotë Bota me humor, ndërsa të shumta janë komentet që e shoqërojnë foton.Bora Zemani dhe Donald Veshaj shijojnë pushimet si një çift ...

Mes shumë komenteve të bie në sy edhe komenti i Romeos i cili shkruan: “Meqënëse është çuni jot, atëherë edhe unë do ta kem si vëlla”.

Bora dhe Donaldi mesa duket kanë nisur pushimet dhe moderatorja ka ndryshuar look, duke ju përshtatur trendit të momentit.

Atë e shohim me flokët të gjitha gërsheta të gjata dhe me ngjyra të ndryshme nga fundi njësoj si shumë personazhe të njohur të ekranit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!