Disa ditë më parë u raportua se këngëtarja Anila Mimani do rikthéhet pas shumë vitesh, me një bashkëpunim me Bes Kallakun që prítet të publikohet së shpejti.

Në rrjetet e tij sociale, Besi ka ndàrë pamje nga xhirimet e videoklipit, teksa aktori shfaqet duke pirë shampanjë brenda një pishine.

Tashmë pritja ka marrë fund dhe Besi me Anilën kanë sjell në version të ri një nga këngët më të famshme të Anilës, e titulluar “Do dígjesh zjàrr”, që pritet të bëjë nàmin njësojë si dikur.

Versioni i ri titullohet ” Ciao Po Të Lë” dhe refreni mbetet i njëjtë, përveç pjesës së Besit, që gjithmonë është i veshur me nota humori. Klipi përcjéll po ashtu një panoramë goxha verore dhe funny.

Epo, ç’tju themi më shumë shijojeni…

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!