Më herët ditën e sotme raportuam se këngëtarja Anil Mimani do rikthéhet pas shumë vitesh, me një bashkëpunim me Bes Kallakun që prítet të publikohet së shpejti.

Në rrjetet e tij sociale, Besi ka ndàrë pamje nga xhirimet e videoklipit, teksa aktori shfaqet duke pirë shampanjë brenda një pishine.

Me thënë të drejtën të gjithë mezi po prisnim të merrnim vesh se çfarë po gatuan dyshja dhe ja pa kaluar ende shumë orë e zbùlùam.

Besi dhe Anila do sjellin në version të ri një nga këngët më të famshme të Anilës, e titulluar “Do digjesh zjarr”, që prítet të bëjë namin njësojë si dikur.

Këtë na e ka zbùlùar Xhensila, e cila ka publikuar një video me bashkëshortin e saj duke udhëtuar me makinë, teksa në sfond dëgjohet një pjesë nga kënga e re.

Deri tani nuk e dimë ende se kur do publikohet, por diçka është e sigurtë, kënga do jetë flàkë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!