Aktorja Arta Elezaj di se si të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Atë e shohim shpesh të postojë foto dhe video ku shfàqet gjithmonë provòvkuése teksa pozon me bíkíni apo duke ekspòzuar format nga plazhe të ndryshme ku kalon pushimet.Arta Elezaj 🛁 Photo by Arta Elezaj in D Maris Bay. Image may contain: plant and outdoor

Këtë herë Arta ka vendosur të ngréjë edhe më shumë témpératurat duke postuar një foto nga vàska teksa pozon duke ékspòzuar këmbët, shkruan ArkivaShqip.

Ajo ndodhet në një hotel luksoz në Turqi dhe pamja që ka përbàllë është vërtetë mahnitëse, ndërsa ajo shihet teksa shijon pamjen e relàksuar.Arta Elezaj 🤍 Photo by Arta Elezaj on July 10, 2020. Image may contain: 1 person, standing and outdoor

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!