Armina Mevlani ka nisur së fundmi pushimet dhe me anë të disa fotove shùmë të veçanta ka treguar se është në superformë.

Ajo pozon me bíkini dhe një palë pantallona të shkurtëra përpara pasqyrës teksa tregon se ka hùmbur plot 6 kg nga vera e vitit që shkoi.ARminaa

Përmes një statusi në instagram ajo tregon se në fakt nuk ka mbajtur asnjë dietë, por ja ka arritur qëllimit vetëm me mënjanimin e kalorive dhe kryerjen e ushtrimeve kardio.

Falë këtij regjimi ajo ka mund të hùmbë 6 kg duke ardhur në formë perfekte dhe këtë e shohim në fotot që ajo ka postuar së fundmi në rrjetet sociale.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!