Argjentina Ramosaj ka gati projektin për verën!

Këngëtarja e njohur do të rikthehet këtë vit pas një pushimi goxha të gjatë, ndërsa prítet që gjatë verës të jetë tepër aktive.

Argjentina ka realizuar disa projekte e një ndër to do të vijë në bashkëpunim me një emër të njohur nga Shqipëria.

Bëhet fjalë për këngëtarin e njohur Young Zerka, me të cilin po bashkëpunon për herë të parë.

Madje, klipi është gati dhe xhirimet kanë nisur.Argjentina Ramosaj 🎥 Photo by Argjentina Ramosaj on July 05, 2020. Image may contain: 1 person, mountain, sky, outdoor and nature

Pas bashkëpunimit me Fifin që do të lançohet më datë 10 korrik, Zerka do të sjellë gjithashtu projektin e ri me Argjentinën.

Pra, na mbetet të presim edhe disa ditë për të zbuluar detajet e këngës së re, titullin e të cilës ende nuk e kemi mësuar.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!